ALLIN > בחירות 2018 > חדשות הבחירות > נדב דואני הציג את רשימתו: "מנצחת ומשמעותית"

נדב דואני הציג את רשימתו: "מנצחת ומשמעותית"

צילום: ראובן קפונצ'קי

צילום: ראובן קפונצ'קי

נדב דואני הגיש ביום חמישי האחרון את רשימת המועמדים בסיעת "רק הוד השרון". ממטה הבחירות שלו נמסר כי המדובר ברשימה מגוונת ואיכותית הבנוייה מנשים וגברים, תושבי הוד השרון מרחבי העיר ומתחומי עשייה שונים

"אני גאה לעמוד בראש רשימה כזאת", אמר דואני, "מדובר ברשימה מגוונת של נשים וגברים מכל רחבי העיר בתחומי עשייה שונים. הרשימה מורכבת מאנשי עשייה מובילים, אנשים ערכיים שפועלם ותפיסת עולמם מביאים לידי ביטוי את השינוי שבכוונתי להוביל בהוד השרון. ב-30 באוקטובר מצביעים בשני פתקים, פתק אחד למועצה עם האותיות 'רק' ופתק צהוב לראשות העיר. רק ככה נהיה חזקים ונוכל ליישם את המדינות שלי במלואה".

קבלו את העשירייה הפותחת:

במקום 2 עדי ברמוחה, בת 51, נשואה לויקטור אמא למור (בת 25) וטל (בן 21). גרה בהוד השרון 24 שנים מתוכם 20 שנה פעילה קהילתית החל מהנהגת הורים בגן , בית הספר רעות כולל יו"ר, חטיבת הביניים עתידים כולל יו"ר, רמון ומוסינזון. ממקימי סיירת הורים בעיר- ועדיין פעילה בה. 14 שנים חברה במעגל נשים. בחמש שנים האחרונות מכהנת כחברת מועצה מטעם מפלגת "יש עתיד". עדי מגיעה מהעולם העסקי. במשך 20 שנה ניהלה חברה לשיווק תוצרת חקלאית ובשנתיים וחצי האחרונות  ממנכלת את "יקב ססלוב".

למה נדב דואני? "לאחר ארבע וחצי שנים של עשייה משותפת עם נדב אני יכולה לומר בפה מלא – נדב דואני הוא בדיוק מה שהוד השרון צריכה. חברתי לנדב כי אני מאמינה בו ומאמינה לו. נדב אוהב את הוד השרון ומרגישים את זה בהתלהבות שלו לעשייה למען העיר בניצוץ בעיניים כשהוא מדבר על התכניות שלו לשינוי -זה מה שאנחנו צריכים, דם צעיר ורענן עם רצון אמתי לעשייה למען העיר".

במקום 3 מעיין צדוק, בת 39, נשואה לצחי ואם לשלושה ילדים: נועם, אוהד ויערה. מעיין היא ילידת אופקים וגרה בהוד השרון ב-13 השנים האחרונות. למעיין תואר במנהל ומדיניות ציבורית והיא בוגרת קורס דירקטורים. מעיין כיהנה כסגן יו"ר הנהגת הגנים. היא ממובילות מאבק החול והתברואה, מיוזמות הצעת החוק בכנסת. מקדמת את סימול הצהרונים בעיר לזכאות משפחות חד הוריות. מטפלת בבעיות הצללה, תברואה ומתקני גנים. יוזמת זו השנה הרביעית איסוף ותרומת ילקוטים למשפחות שידן אינם משגת בעיר ומתנדבת במעון לניצולי שואה.

למה נדב דואני? "עם קבלת ההחלטה להצטרף לחיים הציבוריים, נפגשתי עם מועמדים רבים וביניהם נדב. מתחילה, החיבור הבינאישי היה טבעי וחברי, בד בבד הבנתי עד כמה הוא מלא בתשוקה לשינוי אמתי יחד עם יכולות להנעת תהליכים ויוזמות, קשוב ובקיא בכל הנעשה בעיר, מכיל ושותף לאג'נדות, לערכים ולחלומות שלי. בכל יום במהלך המסע הזה, אני מבינה עד כמה הבחירה שלי היא הנכונה ביותר, עד כמה נדב הוא האדם הנכון לנו, לכולנו".

במקום 4, ניצה כהן משה, בת 68 נשואה ליונה. אם לדורון ופזית וסבתא לרתם, ירדן, יערה, אורי, אלון ואיתי. נולדה בשכונת פלורנטין בתל-אביב במשפחה  ספרדית מסורתית שחינכה וגידלה על ערכים של ציונות, אהבת הארץ, שמירה על כבוד האדם ואמונתו. ערכים אלה מלווים את ניצה לאורך כל הדרך. עבדה 10 שנים בתנועת המושבים. בשנת 1977 הגיעה להוד השרון וניהלה את סוכנות הדואר ברחוב הבנים. בשנת 1989 החלה את עבודתה בעיריית הוד השרון שם הייתה משך  29 שנים בתפקידים שונים בהם בין היתר במחלקה לפניות הציבור, משרד הקשר לחיל, מזכירת מועצת העיר וממונה על חופש המידע.

למה נדב דואני? "הוד השרון זורמת לנדב בוורידים ובזיק בעיניים. נדב פעיל למען הציבור בהתנדבות למעלה מעשרים  שנה מכיר את העיר ואת המאפיין כל שכונה בעיר. כמרכזת ישיבות המועצה בחנתי ובחרתי את נדב ועדי כצוות שיכול לנהל את העירייה בשיתוף העובדים וציבור התושבים".

במקום 5 אייל טרייטל, בן 43, נשוי לרחלי ואב לתאומים, ירון וספיר, בני 11, יליד באר שבע, בוגר כיתת מחוננים בתיכון עירוני ד׳ בתל אביב. תושב הוד השרון מ-2012 ומתגורר עם משפחתו בשכונת 1200 מ-2013. אייל סמנכ"ל ניהול מוצר בחברת ההייטק הישראלית אקסלרו, העוסקת בטכנולוגיות אחסון נתונים מהיר מבוסס תוכנה. לאייל קריירה ענפה של מעל ל-21 שנה בהייטק.

למה נדב דואני? "נדב הוא המועמד היחיד שמכיר כל פינה בעיר, כל בעיה בכל רחוב של העיר. מגיל 12 הוא פעיל חברתית וציבורית. נפגשנו במהלך מאבק הארנונה שאותו הוא לקח על עצמו והיה היחידי שנלחם בשביל כולנו כשהאחרים ישבו ושתקו. אני מאמין שלנדב יש את היכולת, הקשרים והאש הבוערת לחולל מהפכה בעירנו.  רק לנדב יש את השילוב של רצון, יכולת כריזמה וקשרים במשרדי הממשלה, עם תורמים לעיר ועוד, ובנוסף תכנית מסודרת לביצוע שהוצגה כבר לפני חודשים רבים ורשימה חזקה".

במקום 6 עו"ד גלעד בר-טל, בן 33, נשוי למיכל ואב לנגה ועומר. יליד בת ים, מתגורר בהוד השרון מזה כעשור. גלעד שירת שירות צבאי מלא במשמר הגבול. בוגר המרכז האקדמי שערי משפט ומדע. גלעד עוסק בעריכת דין כשותף במשרד עורכי דין פרטי.כחלק מפעילותו הציבורית, התנדב גלעד בארגונים שונים, ובהם המשמר האזרחי, עמותת "רעים", מתן ייעוץ משפטי ללא עלות במסגרת ש.י.ל הוד השרון ועוד. יחד עם עדי ברמוחה, הוביל גלעד את המאבק בהטמנת צוברי הגז בהוד השרון, מאבק שהוביל להצעת חוק המצויה בימים אלה על שולחן כנסת ישראל. בנוסף, גלעד היה שותף ל"מחאת האורנים" במסגרתה הפגינו תושבי העיר למול ביתו של ראש העירייה היוצא, וכן מנהל בימים אלה מאבק ציבורי ומשפטי בקנסות המוטלים על תושבי העיר ע"י עיריית הוד השרון.

למה נדב דואני? "החלטתי לתמוך בנדב לאחר שנתקלתי בעשייה המבורכת שלו בשנים האחרונות. נדב עושה ולא רק מדבר. נדב אמנם כיהן באופוזיציה אך בכל הזדמנות נפגש עם תושבים ומחפש לסייע ולתקן והכל עם חיוך על פניו וניצוץ בלתי נגמר בעיניו. עם קבלת פנייתו של נדב אליי כדי שאתמודד מטעם רשימת רק הוד השרון לא הייתי צריך אפילו לשקול- ברור שכן עניתי! נדב דואני הוא מה שהוד השרון צריכה!"

במקום 7 הילה כספית, נשואה+2, תושבת הוד השרון 16 שנה. בעלת תואר ראשון ושני במשפטים (המרכז הבינתחומי), תואר שני במנהל עסקים (המרכז הבינתחומי והמכללה למנהל).

למה נדב דואני? "אני מכירה את נדב דואני למעלה מעשור. ראיתי מקרוב את אהבתו העצומה לעיר בה נולד, גדל וחי כל חייו. את תשוקתו האינסופית לכל מה שקשור בעיר. את מאבקיו במועצת העיר למען התושבים. את מסירותו בכל מצב, מקום או מזג אוויר להילחם על איכות החיים בעיר שלנו, על עתידה, חזותה והתפתחותה. נדב לא רואה בהוד השרון תחנה בדרכו לצמרת. מה שהוא חולם, רוצה ושואף להיות, זה ראש העיר הוד השרון ולהביא אותה לשיאים הראויים לה. זוהי מטרת חייו. אני יודעת שהוא יעבוד עבורנו. אני יודעת שאף נדל"ניסט לא מריץ אותו. ראיתי את הבעירה הפנימית שלו, את האש בעיניים, את ההיכרות האינטימית שלו עם כל גינה ציבורית, מדרכה, ספסל או אבן בעיר הזו".

במקום 8 יעקב שויצקי, בן 66, נשוי +3. גמלאי של צה"ל (חיל הים) שירת בין היתר 15 שנה בשייטת 13 כתומך לחימה. פעיל למען הסביבה מזה כ-20 שנה. היה חלק מועד שכונת כפר הדר למען שימור "בית הנערה" כשמורה ירוקה ולא כשכונת מגדלים. מתוך פעילות זו הצטרף לרשימת "סברס" למועצת העיר, ולאחר מכן לרשימת "הירוקים", רשימה שמטעמה שימש כחבר מועצת העיר . בשנים האחרונות חבר בעמותת אחל"ה "איכות חיים לתושבי השרון" נגד הבניה בתעש השרון. בשנתיים האחרונות חבר ב"ועד הפעולה" כנגד תוכנית האב לצמיחת העיר ללא תשתיות מתאימות. מ-2013 חבר ברשימת "תכלס" שנדב דואני היה שותף בה (מס' 2).

למה נדב דואני? "לאור ניסיוני (15 שנה) בעבודות המועצה עם אנשים ברשימות השונות, אני מוצא שנדב דואני על סמך ניסיונו המוניציפלי והעירוני, כמו כן אישיותו האכפתית, כישוריו והמוטיבציה שלו, הינו הראוי ביותר להוביל את הוד השרון ולקדמה בשנים הקרובות".

במקום 9 נועם אפרת, בת 30, ילידת הוד השרון. בעלת תואר ראשון בחינוך, עובדת ומתנדבת בתחום החינוך ובתחומים נוספים כל חייה. על בחירתה בנדב דואני היא אומרת: "ההיכרות ביני לבין נדב החלה לפני כשנה, כאשר התנדבתי עם נוער בכפר סבא דרך עמותת על"ם ופניתי אליו כדי שיעזור לקדם את נושא הנוער בהוד השרון. נדב נפגש איתי וביחד חשבנו איך אפשר לשפר את השירותים הניתנים לנוער בעיר, להקים מרכזי נוער בשכונות ולתת מענה יותר רחב לצרכיהם. אני תומכת בנדב דואני כי מהיכרותי איתו אין לי ספק כי נדב יקדם את נושאי החינוך בעיר והנוער בפרט ויהיה ראש עיר מצוין שישפר את איכות חיי התושבים בהוד השרון".

במקום 10 פרופ' מיכאל מאיר, ביוכימאי קליני, דוקטור למדעים מהטכניון בחיפה, ועד לפרישתו לגמלאות שימש כמנהל מערך המעבדות הרפואיות ומנהל המחלקה לביוכימיה קלינית בבתי החולים של הדסה בירושלים. כיהן בתפקידים מקצועיים וניהוליים בכירים ברפואה ובאקדמיה בישראל ובגופים בינלאומיים מובילים, וממשיך גם כיום בהוראה אקדמית בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. בנוסף, סיים לימודי הכשרת דירקטורים בבית הספר למנהלים תפנית של האוניברסיטה הפתוחה, והיה סגן נשיא לפיתוח אסטרטגי במיזם ביו-רפואי ישראלי מקורי, ושימש כיושב ראש הדירקטוריון של חברת בתי דיור מוגן.

למה נדב דואני ? הצטרפתי לרשימה ואני תומך בנדב דואני לראשות העיר מתוך אמונה ביכולתו להנהיג את הוד השרון ולפעול לשיפור חיי תושבי הוד השרון בשלושת התחומים אשר הוזנחו מאוד בשנים האחרונות:

1.      קידום ושיפור החינוך בכל הגילאים.
2.      עצירת הבנייה וההתרחבות העירונית עד אשר תוסדר תשתית נדרשת של תחבורה ציבורית, כבישים, גינון, ומוסדות חינוך.
3.      שמירה על ניקיון העיר וטיפוח הגינון העירוני

מאת: מערכת אול אין | צילום: ראובן קפונצ'קי

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

Comments are closed.

תפריט